Elektrický závitořez MOSQUITO 300 VH E (vertikal/horizontal)

 
 
Závitořezy ROSCAMAT > Elektrický závitořez MOSQUITO 300 VH E (vertikal/horizontal)
 

Závitořezy ROSCAMAT

Elektrický závitořez MOSQUITO 300 VH E (vertikal/horizontal)

Výrobce:Tecnospiro
Kód:MO001101
Dostupnost
Dostupnost: 4 týdny
seller_img
Potrebujete poradiť? Kontaktujte nášho špecialistu
Mgr. Kamil Tvrdík (CZ)
Mobil: 739 652 142
Tel.: 530 501 331
Email: stroje@selos.cz

Popis

Stroj se skládá z pevného ramene a výkyvného ramene, vzájemně spojených otočným kloubem. Výkyvné rameno je vyvažovány plynovým tlumičem. Hlava a elekt rický motor jsou umístěny na konci výkyvného ramene tak, že stále udržují správný úhel funkce vůči rovině upnutí. Motor je řízen frekvenčním měničem umístěným v elektroskrinke. Každý typ závitu může mít nastaveno správné otáčky. K motoru je přes rychloupínací systém připevněna závitovací hlavička. Závitník se upevňuje přímo do závitovací hlavičky.

Model MOSQUITO je vhodný pro řezání nejpoužívanějších závitů ve strojírenském průmyslu od M2 do M14. Což spolu s dalšími vlastnostmi jako jsou vysoká stabilita, pevnost, kompaktní rozměry, snadná manipulace, spolehlivé motory av podstatě bezúdržbový provoz zaručil, že se stal nejoblíbenějším závitořezem ROSCAMAT ve výrobních provozech.

MOSQUITO 300 VH E

VH - provedení s otočnou hlavou (vertikal / horizontal), pro řezání závitů ve vertikální i horizontální poloze. Hlavu závitořezu je možné natáčet vždy o 90 °, čímž získáte rychlejší přístup k horizontálním otvorům bez nutnosti otáčení obrobků.

MOSQUITO 300 VH E

E - automatické mazání závitníku (opce) řezný olej je uskladněný v nádobce skryté v rameně závitořezu. Poloautomatické mazání - na ovládači nastavíte interval dávkování (v sekundách), takže mazání bude vykonávané v cyklech vždy při spuštění pravých otáček závitořezu. Ovladač umožňuje měnit dávkování podle typu materiálu, otáček motoru, velikosti závitů atd.

 

Technické údaje:

Převodovka:
(1. převodový stupeň)
300 ot / min
Kapacita závitování: M2 – M14 (M16 hliník)
Max. kroutící moment:  34 Nm
Elektrické napětí: 230 V
Výkon motoru: 550 W
Regulace otáček: plynulá 0 – 100 % 
   
Pracovní rozsah:  
Poloměr:  885 mm
Zdvih: 516 mm
Dvoupolohová základna: ano
Typ závitu: vnitřní / vnější
   
Automatické přimazávání nástroje: ano
Provedení s otočnou hlavou: ano

Dvoupolohová základna  - podstavu závitořezu je možné zdvihnout o 128 mm, takže můžete řezat závity v různých výškách. Toto konstrukční řešení je standartní pro všechny závitořezy ROSCAMAT.

Parametry produktu

Komentáre

...

Přidat reakci na komentář: